از ابتدا تا انتهای تلویزیون شهری LED

گام اول در هنگام خرید تلویزیون شهری نیازسنجی برای داشتن تلویزیون شهری است.قبل از هر چیز باید بدانید هدف از داشتن تلویزیون شهری برای شما چیست؟آیا واقعا برای افزایش بازار به آن نیاز دارید یا آن را برای افزایش جایگاه و پرستیژ میخواهید.در هر حال نیاز سنجی کنید.برای این کار میتوانید از مشاوران ما بصورت رایگان مشورت بگیرید.

گام بعدی انتخاب ابعاد و تراکم مناسب برای تلویزیون شهری LED شماست.همانطور که در مقاله " اطلاعاتی که برای انتخاب یک تابلو ال ای دی ،تابلو روان یا تلویزیون شهری نیاز است"توضیح داده ایم باید تلویزیون شهری مناسب خودرا انتخاب کنید و پول خود را با ابعاد و تراکم نامناسب هدر ندهید.

پس از انتخاب ابعاد و تراکم در واقع شما تلویزیون شهری مناسب خود را انتخاب نموده اید.حال بایستی شرکت یا کارخانه تولید کننده را انتخاب کنید.این کار از آن نظر بسیار مهم است که علاوه بر کیفیت تلویزیون شهری،شرایط گارانتی و خدمات پس از فروش هم در شرکت های تولید کننده متفاوت است.فرم پیش نویس قرارداد شرکت ها را با هم مقایسه کنید.زمان طولانی گارانتی و خدمات پس از فروش یک پارامتر مثبت برای تلویزیون شهری LED است.

حتما به رزومه شرکت فروشنده توجه کنید و در صورت امکان تحقیقی از خریداران قبلی تلویزیون شهری آن شرکت به عمل آورید.

پس از خرید تلویزیون شهری بایستی توجه خود را به نصب صحیح آن معطوف کنید.نصب نامناسب میتوانید مشکلات حقوقی و حتی کیفری به همراه داشته باشد.از نظر اینجانب بهتر است نصب تلویزیون شهری LED و تمامی مسئولیت های متعاقب آن را به شرکت تولید کننده بسپارید و خیال خود را راحت کنید.

گام نهایی،طراحی تیزر تبلیغاتی مناسب برای تلویزیون شهری است.یک تلویزیون شهری LED بسیار عالی با یک تیزر نامناسب،تاثیر کمتری دارد نسبت به یک تلویریون شهری با یک تیزر مناسب.