درب اتوماتیک تاشو شیشه ای

حتما همه شما کم و بیش با درب اتوماتیک آشنایی دارید و درباره ی ان مطالبی را شنیده اید ، درب اتوماتیک تنوع زیادی دارد و در انواع مختلفی در بازار عرضه و ارائه می گردد که بی شک یکی از مدل های رایج درب های اتوماتیک که کاربرد و استفاده ی ساده و اسانی را دارند همان نوع درب های تاشو شیشه ای فولدینگ یا همان اتوبوسی می باشند .
درب اتوماتیک تاشو در یک عرض محدود بیش ترین مقدار برای باز شدن را ارائه می دهد و از جهت سرعتی هم بسیار خوب بوده و عملکردی مناسب دارد .
معمولا کاربرد این درب اتوماتیک شیشه ای برای زمانی است که باز شوندگی دهانه درب ورودی بسیار کم و محدود بوده ولی ما به مقدار باز شوندگی بیش تری نیاز داریم و در این حالت می توانیم از درب شیشه ای تاشو استفاده نماییم که می شود گفت بیشتر از 85 درصد از عرض کل دهانه بازشو در این درب اتوماتیک مفید و موثر واقع خواهد شد و از ان استفاده می گردد .

درب اتوماتیک فولدینگ به لحاظ استفاده ساده از آن از جمله انواع رایج میباشد با استفاده ی فراوان بین عموم و مورد توجه همه قرار می گیرد. از درب اتوماتیک تاشو شیشه ای معمولا در کارخانه ها و مراکز بیمارستانی و تجاری ، بانک ها و اداره های خصوصی و دولتی بهره می گیرند .
ساختار و شکل درب اتوماتیک شیشه ای تاشو درست مشابه با درب اتوماتیک لولایی می باشد ولی این دو با هم تفاوت هایی هم دارند و کاملا مشابه نیستند .